BLOG POZASTAVEN

Vanessa se svlékne pro film?

16. května 2009 v 16:06 |  Vanessa Hudgens
Hvězda filmu "High School Musical" Vanessa Hudgens (20), kterou znáte v hlavní roli Gabrielle, či jako přítelkyni idola dívek Zaca Efrona (21), nechala na věřejnost "vyplout" prohlášení, ze kterého bude nadšená zejména mužská část populace, ale ani její fanoušci o nic nepřijdou. Krásná brunetka totiž přiznala, že je ochotná se ve filmu svléknout. A to i přesto, že je na takové role poměrně mladá.Vanessa uvedla, že svléknout si oblečení chystá v té chvíli, až se jí naskytne příležitost zahrát si v tom správném snímku.
"Chci ve filmu ukázat svou nahotu tehdy, až přijde ta správná chvíle."
V současnosti však říká, že si není úplně jistá, zda by se to mělo stát v nynější době či v blízké budoucnosti.
" Právě teď se necítím natolik spokojeně, abych to udělala,ale jak jsem řekla, pokud bude ten správný čas a pokud to bude nádherný film, který mě opravdu nadchne a bude to právě to, co bude požadovat (nahotu), tak se uvidí," pokračovala ve vyprávění E! Online!
Pokud se však Vanessa do filmu nakonec nesvlékne, její kariéru jí to však nijak neohrozí. V nynější době se totiž podíli na natáčení romantického filmu "Beastly", který vypráví moderní příběh na motivy pohádky "Kráska a Zvíře". Kromě něho také fantasy film "Sucker Punch", ve kterém hlavní roli ztvárňuje dívka, která bude poslána svým nevlastním otcem do psychiatrického ústavu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama