BLOG POZASTAVEN

More of Miley's Elle Interview

9. července 2009 v 18:46 |  Miley Cyrus-Hannah Montana
Miley Cyrus se chystá vstoupit do vysoké módy "Middle America", toto řekla hvězda "Hannah Montany" v srpnovém vydáním časopisu Elle.
"Bože můj, já jsem se tak radovala!" řekla k její nové kolekci s Maxem Azariem pro Wal-Mart. "Je to hodně venkovský, splývavé topy, hippie, uvolněné a sexy, aby to bylo trošku chladnější je to smíchané s English-Rocker-Esque. Kabáty, knoflíky, díry, chladné barvy. Tyto džíny jsou moje nejoblíbenější z celé kolekce. Protože to bude doslova skvělé pro Střední Ameriku, a to bude skvělé pro děti, které opravdu chtějí být v módě, ale nemají to k dispozici. "

A dodala, že ona jako hvězda platí za oblečení hodně.
"Já bych zaplatila 500 dolarů za džíny, které se mají prodávat za 20 dolarů," řekla. "Jsem opravdu ve vysoké módě"

Pokud její styl vypadá dospěle, je to proto, že 16-ti letá hvězda vyrůstá, svoji dospělost ukazuje i ve photoshootu pro mag a mluví o svém vztahu, který již skončil, s 20-ti letým modelem Justinem Gastonem .
"Jsme spolu, a pak znovu, nejsme," řekla při rozhovoru. "Někteří lidé nás viděli jako přátele, a tak aspoň nebudou mít důvod, proč se zabývat naším vztahem. Určitě si říkali, 'Je to divný, nejlepší přátelé by spolu neměli randit!' Ale prostě je to osoba, se kterou chcete strávit zbytek života- já neříkám, že teď mluvím o něm- proč se prostě vedle někoho probudíte a nechcete s ním jít ven? "
Miley také odhalila blízký vztah s ex-přítelem Nickem Jonasem, u kterých prý byla jen fáma, že jsou zase spolu.

"Je to těžké pro nás všechny," řekla. "To je důvod, proč jsme si s Nickem a Demi (Lovato) tak blízko. Existuje tolik lidí, kteří vás můžou využít. Ale já a Nick a Demi od sebe nic neočekáváme. My víme nejlépe co se děje. Dobře si teď rozumím i s Taylor (Swift). "
Dokonce i v 16 se Miley stále ptá na důležité věci svého otce.
"Neptám se ho například jestli si můžu jít spravit zuby nebo ostříhat vlasy," řekla. "Vždycky se mu to líbí. Je jako každý jiný táta!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Clickni

Click

Komentáře

1 k@tte tvoje **SBénnkoo** k@tte tvoje **SBénnkoo** | E-mail | Web | 9. září 2009 v 15:35 | Reagovat

ahojky afissko mocccinky se omlouvam ze jsem tu tak dlouho nebyla ale uz budu chodit casteji slibuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama